Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wola Wielka

Wola Wielka, podkarpackie

  • 195 000 zł
  • 3 900 m²
  • 50 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Ślusarczy...

Skontaktuj się

Działka budowlana Wola Wielka

Wola Wielka, podkarpackie

zaktualizowane:
11 maja 2026

195 000 zł

3 900 m²

50 zł/m²

Działka budowlana Wola Wielka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

195 000 zł 3 900 m² 50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 195 000 zł (50 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 3 900 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: woda miejska / wodociąg, gaz, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROPERTY Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 174/3848/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PROPERTY Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3900 m?, zlokalizowaną w miejscowości Wola Wielka, w gminie Żyraków, w powiecie dębickim.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, co zapewnia komfortowy dojazd oraz podnosi jej wartość inwestycyjną.
Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony oraz łatwy do zagospodarowania. Dla części nieruchomości o powierzchni ok. (...)

Agent

Łukasz Ślusarczyk

664 428...

664 428 971

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 428...

664 428 971

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy